O bublinkách

Minulú sobotu ráno som omylom vypil saponát na umývanie riadu. O veselú sobotu sme mali doma postarané. Vždy, keď som chcel niečo povedať, tak sa z mojich úst vyvalili bublinky. Moje deti sa išli popukať od smiechu. Klasik hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré, len často nevieme na čo. Minulú sobotu som si jasne uvedomil, že ešte nikdy v živote som tak intenzívne a tak dlho nemyslel na bublinky. A vtedy mi to napadlo! Taká anomália! Všetky značkové minerálky a stolové vody sú sýtené rovnakými, úplne bežnými, neznačkovými bublinkami. Hrôza! Všetci výrobcovia značkových vôd do minerálok tlačia rovnaké, obyčajné neznačkové bublinky! A my spotrebitelia držíme hubu!

Preto hovorím: „Dosť bolo neznačkových bubliniek v značkových minerálkach!“ Kúpte si Bubble & Bubble – originálne, značkové bublinky prémiovej kvality. Úplne bez cholesterolu, úplne bez kalórií, úplne bez chemických prísad a konzervantov. Bubble & Bubble sú absolútne prírodné bublinky a v tej najvyššej bio kvalite. Bublinky, ktoré nikdy nevyšumia z Vášho nápoja. Prémiové bublinky, ktoré z každej stolovej vody urobia mimoriadny chuťový zážitok. Nekupujte značkové minerálky. Kúpte si hocijakú bežnú alebo stolovú vodu a vpustite do nej originálne bublinky Bubble & Bubble! Váš jazyk a Vaši susedia Vám budú závidieť.

Zdá sa Vám, že je to blbosť? Možno áno, ale čo ak nie? Všetci dobre vieme, že najlepší biznis je predávať ľuďom to, čoho majú najviac. Napríklad vodu, napríklad čas, napríklad vzduch. Vodu vie dnes baliť už každý idiot. Predávať bublinky do nej môžete začať napríklad aj Vy. Možno na tom zbohatnete.

image o bublinkach

Značkové bublinky Bubble & Bubble do svojich minerálok
odporúčajú svetoví výrobcovia neperlivých minerálok.

S pozdravom, všetko je inak!

podpis Igor